Rozszerzona rzeczywistość tajna broń agenta nieruchomości

Gdy ponad 1,5 roku temu podjęliśmy decyzję o zainwestowaniu w spółkę startupową (APP Development), nie zdawałem sobie sprawy, że ma taki potencjał, a sprawy zajdą tak daleko. Bezdyskusyjnie nawigacja to najważniejsze narzędzie agenta nieruchomości!

Nawigacja to jest to!

Gdy masz opanowaną bazę współrzędnych GPS zaskakujesz sam siebie, swoich klientów, jesteś po prostu mózgiem adresów. Takim niezastąpionym ogniwem dla klientów, którzy szukają kilku arów na powierzchni kilkudziesięciu tysięcy arów.

Czujesz to! Nie gubisz się, biegając po pustym polu. Dokładnie wiesz, że to jest to miejsce i wskazujesz je z 100% pewnością siebie. Nie to co kurier czy taksówkarz, który gubi się w nowej lokalizacji. Dziś mogę z Tobą wsiąść do samochodu, odpalić aplikację i pokazać Ci w terenie ponad 500 działek. Na każdej z tych działek mogę stanąć w punktach granicznych, wskazać środek, najbliższe media, podać wymiary: długość i szerokość. Czyli wszystko to czego oczekuje klient.

screen4

 

Nawiguj swój biznes w dobrym kierunku

Dane z rynku nieruchomości wskazują jasno: więcej osób wyprowadza się i szuka nieruchomości pod miastem niż w mieście. O tym będę właśnie mówił podczas I Ogólnopolskiego Forum Pośredników w Warszawie. Ale wiem, Ty nie lubisz działek, nie lubisz jeździć samochodem, nie lubisz błądzić, nie lubisz tankować codziennie. Jednak przemyśl to! Jest nisza, którą trzeba zagospodarować! Jest również technologia, która to ułatwia.

 

Żegnacie drukowane mapy! Witaj nawigacjo!

Zaraz zaraz… zanim wyrzucisz wszystkie mapy skserowane od klientów, pomyśl jak możesz je wykorzystać. Na pewno przydadzą się do zbudowania bazy nieruchomości. Dane na temat ich długości i szerokości są bardzo istotne. Dobrze gdy wiesz, gdzie są media, jaki jest plan zagospodarowania terenu i jeszcze jest kilka ważnych niuansów… Sorry, ale to temat na długie szkolenie. Jesteś zainteresowany? Napisz na maila! adam@samomieso.com Zorganizujemy to!

A teraz do rzeczy! Aplikacja nawiguj.com automatyzuje proces prezentacji nieruchomości, gdy pracujesz na wyłączności. Daje Ci przewagę technologiczną nad konkurencją. Poprawia koordynację pracy Twojego zespołu. W końcu prowadzenie biura nieruchomości to praca z zespołem w rozproszonym środowisku. To tylko niektóre zalety. Przetestuj i znajdź pozytywy wynikające z korzystania z nawiguj.com dla Twojej firmy.

screen8                     

Wyższy poziom precyzji i profesjonalizmu wobec klientów

To jest właśnie to, co wyróżnia firmy korzystające z narzędzia jakim jest aplikacja nawiguj.com. Prezentujesz działki w terenie, pokazujesz klientowi, gdzie działka ma swoje granice. Masz wszystkie informacje o sprzedawanych działkach na wyciągnięcie dłoni. Jak odbierają aplikacje klienci? Kiedy pokazuje im aplikacje widzę, że są pozytywnie zaskoczeni. W ich ocenie to wygodne rozwiązanie, ponieważ otrzymują od razu konkretne dane na temat prezentowanej nieruchomości. Uwierzcie mi, że mając ponad 500 działek na wyłączność, można pewnych informacji nie pamiętać. Zwłaszcza, gdy pokazujesz nieruchomość, którą opiekuje się Twój kolega z pracy i go zastępujesz. Dlatego pomoc nawiguj.com jest niezastąpiona, ze spotkania z klientem wychodzisz wygrany!

 

Rozszerzona rzeczywistość

To kolejny krok na przód. Eksperci oceniają, że rozszerzona rzeczywistość będzie miała znaczący udział w usługach i jej dynamiczny rozwój będzie trwał do 2020 r. Na jednym z zebrań w naszej firmie podjęliśmy decyzję, że inwestujemy w rozszerzoną rzeczywistość i że będzie ona idealnym uzupełnieniem naszej aplikacji. Połączyliśmy obraz z aparatu Twojego telefonu z wirtualnymi granicami działek. Przy okazji padł pomysł pokazania lokalizacji uzbrojenia na działce – nowoczesny Pośrednik będzie widzieć co jest pod ziemią 🙂

screen3

Budujemy super narzędzie agentów nieruchomości, tajną broń, magiczny miecz, który możesz i Ty trzymać w dłoni i obsługiwać swoich klientów na wyższym poziomie. To już jest master level. W tej grze jesteś bohaterem mającym dodatkowe umiejętności, atrybuty, które dla wielu są obiektem pożądania. Dlatego klient w tej grze wybierze właśnie Ciebie. Wie, że aby osiągnąć cel potrzebuje nowoczesnego agenta z wiedzą i informację na czas.

Jeszcze jedno

Trzymajcie za nasz team kciuki! Ponieważ znaleźliśmy się w gronie 26 najbardziej innowacyjnych startupów i jutro 17 listopada będziemy mieć swoją prezentację aplikacji w Bitwie Startupów podczas Kongresu 590 w Rzeszowie! Właśnie tam dumnie będę reprezentować branżę nieruchomości! 

A już wkrótce okaże się, które miejsce ostatecznie zajęliśmy w polskiej edycji międzynarodowego konkursu wykorzystania nawigacji satelitarnej w biznesie Galileo Masters 2016! Wiemy już, że znaleźliśmy się w finałowej piątce! Obserwuj nas tu 🙂

5!

Coca cola a branża nieruchomości

 

(Visited 577 times, 1 visits today)