Recamp ToolBox

Runda 1 – veni vidi vici

Rawa Mazowiecka, 17 marca, Hotel Ossa, 541 uczestników. Trzy dni temu byłem na jednym z największych i najbardziej pozytywnym spotkaniu ludzi z branży nieruchomości Recamp. To tam właśnie mieszają się doświadczenia, wiedza, alkohol, pomysły. Jedni zbierają inspirację, inni podejmują wyzwania, wszyscy ładują baterie. Możesz tu spotkać ludzi z 40 letni doświadczeniem i tych z kilku miesięcznym. Każdy z nich prezentuje swój styl pracy. Ta wymiana doświadczeń niesie największą wartość dla naszych klientów i rodzi profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Runda 2 – kto pyta nie błądzi

Zadajemy sobie również pytanie! Gonimy standardy? Jesteśmy na czasie, czy może wyprzedzamy go o parę lat? Kiedyś zadałem sobie to pytanie i doszedłem do wniosku, że nie sztuką jest wyprzedzać trendy, a wpisywać się w nie. Dlatego, aby upewnić się w swoich przekonaniach podjąłem decyzję, by wziąć udział w konkursie Recamp Toolbox. Chciałem dowiedzieć się, jak inny spostrzegają mój produkt? Czy uważają, że wpłynie on pozytywnie na branżę nieruchomości? Czy zostanie odebrany jako próba ominięcia pośrednika? A może przeciwnie – będzie traktowany przez agentów nieruchomości jako szansa wyróżnienia się wśród klientów, a tym samym konkurencji? Czy wszyscy w branży nieruchomości mają te same problemy? I w końcu, czy klienci mają również takie same oczekiwania? Tego mogłem dowiedzieć się tylko przed, podczas i po Toolboxie!

Runda 3 – czym jest Toolbox?

 • 4 prezentacje – o produktach zupełnie odmiennych od siebie
 • 6 minut na pojedynek– presja czasu
 • Galactica (12 lat na rynku), Cenatorium (partner największego serwisu Otodom) i Moniter- silna konkurencja
 • Katarzyna Czerwiak, Michał Kramarz, Katarzyna Pianko Szlachta – niewygodne pytania ekspertów
 • możliwość otrzymania nagrody ekspertów oraz nagrody publiczności

Co wówczas myślałem? Wóz albo przewóz. Ryzyko to mieszanka lepsza od Kokainy i Redbulla, która już na etapie przygotowania prezentacji, może pomóc odpowiedzieć na kilka ważnych pytań. I tak się właśnie stało.

Runda 4 – sprawdzam!

Toolbox to świetna okazja do zderzenia pomysłu z opiniami ekspertów. A w jury:

 • Michał Kramarz- Head of Startups, Export & Entrepreneurship Development at Google, wieloletnie doświadczenie, najnowsze dane zachowań klientów poszukujących, najnowsze trendy światowe w jednym palcu.
 • Katarzyna Czerwiak z Grupy Pro ekspert rynku nieruchomości, Pośrednik z licencją numer 1000, od 1994 roku sprzedaje swoim klientom wiedzę, czas i doświadczenie. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z klientami, z pośrednikami, z portalami i narzędziami wspierającymi ich pracę.
 • Katarzyna Pianko Szlachta z „Dom Czy Mieszkanie” ekspert na rynku nieruchomości, członek i organizator Klubu Marketerów Nieruchomości

Tu dostałem dobry feedback! Michał Kramarz powiedział, że podoba mu się idea pomysłu i jest ciekawy jego. Jednocześnie dał mi do zrozumienia, że stoi przede mną wyzwanie w formie pełnej automatyzacji dodawania działek na sprzedaż, aby łatwiej można było to skalować. Dziś w rozmowie z moim teamem znaleźliśmy na to rozwiązanie. Działamy, testujemy, wdrażamy! Wszystko w kierunku one click! Dzięki za to pytanie, bo myślałem, że nie da się tego zrobić!

 

Runda 5 – nagroda ekspertów dla nawiguj.com

Tak, nasza aplikacja została wyróżniona przez ekspertów! Więcej jeśli lubisz nowe technologie? A może chcesz wdrożyć to rozwiązanie w swojej firmie, aby zautomatyzować pokazywanie działek? Zapraszam Cię na darmowy webinar, gdzie opowiem Tobie, o tym:

 • w jaki sposób działa aplikacja nawiguj.com
 • jaką wartość daje agentom nieruchomości w ich codziennej pracy
 • i jak dzięki niej zrewolucjonizujesz procesy w Twojej firmie.

Kliknij w link i zaloguj się już dziś, liczba miejsc ograniczona! A wśród uczestników rozlosujemy darmowe abonamenty na rok!

http://bit.ly/2nhP0S5

 

Jakie narzędzia dla branży nieruchomości pojawią się w kolejnej edycji konkursu Toolbox!? Co wyciągnę ze skrzynki? Miej informację z pierwszej ręki! Subskrybuj mój newsletter i śledź stronę www.recamp.pl

Rozpędziłeś się! Wróć dwie linijki do góry i zarezerwuj miejsce na webinar live!

A.

 

Standardy wyłączności część 1.

(Visited 389 times, 1 visits today)